آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 102528
تاریخ انتشار :
حماس: عملیات قدس واکنش طبیعی به اقدامات سرکوبگرانه تل‌آویو است

حماس: عملیات قدس واکنش طبیعی به اقدامات سرکوبگرانه تل‌آویو است

سخنگوی جنبش حماس عملیات قهرمانانه قدس را واکنش طبیعی به عربده کشی نظامیان و شهرک‌نشینان صهیونیست علیه فلسطینی‌ها برشمرد

نورنیوز - گروه بین‌الملل: جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) به عملیات مقاومت بامداد یکشنبه در قدس اشغالی واکنش نشان داد.

بر اساس این گزارش، «فوزی برهوم»، سخنگوی جنبش حماس عملیات قهرمانانه قدس را واکنش طبیعی به عربده کشی نظامیان و شهرک‌نشینان صهیونیست علیه فلسطینی‌ها برشمرد.

برهوم تأکید کرد: عملیات شجاعانه و قهرمانانه قدس واکنش طبیعی به عربده کشی نظامیان اشغالگر و شهرک‌نشیان صهیونیست و جنایات روزانه آنها علیه ملت و سرزمین ما و مقدسات اسلامی مسیحی و تعرض مداوم آنان به مسجدالاقصی است.

او افزود: این عملیات قهرمانانه و منحصربفرد نشان می‌دهد که اقدامات مقاومتی در قدس ادامه دارد و ملت ما خوب می‌داند که مقاومت تنها راه حفاظت از سرزمین و مقدسات است و قادر است هزینه‌های اشغالگران را افزایش داده و ناکام نماید.

برهوم تصریح کرد: اقدامات سرکوبگرانه تل‌آویو علیه اهالی قدس عزم و اراده آنها را تضعیف نخواهد کرد بلکه انگیزه بزرگی برای رزمندگان جهت تشدید مقاومت خواهد بود.

«طارق عزالدین»، سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در کرانه باختری هم با تبریک این عملیات مقاومتی، گفت: ما در جهاد اسلامی عملیات قهرمانانه قدس را تبریک می‌گوییم و تأکید می‌کنیم که این عملیات در راستای ادامه مقاومت در مقابل رژیم اشغالگر صورت می‌گیرد.

او تأکید کرد: عملیات قدس نشان می‌دهد که اشغالگران جایی در سرزمین ما ندارند و تا زمانی که مقاومت ادامه دارد احساس امنیت نخواهند کرد. رژیم اشغالگر هر روز دست به کشتار ملت ما می‌زند و باید بهای جنایات مداوم خود علیه ملت ما از غزه تا جنین و نابلس را بپردازد.

عزالدین تصریح کرد: محل این عملیات قهرمانانه در قلب شهر قدس اشغالی دلیل بزرگی است که نشان می‌دهد این شهر اسلامی، عربی و فلسطینی باقی خواهد ماند و تمام تلاش‌ها برای یهودی‌سازی و جنایات رژیم صهیونیستی در حقیقت تعلق آن به فلسطینی‌ها تغییری ایجاد نخواهد کرد.

سخنگوی جهاد اسلامی در کرانه باختری ادامه داد: این عملیات در زمان و مکان مناسب و پس از تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی به غزه روی داد و واکنش اولیه ملت ما در کرانه باختری و قدس در چارچوب معادله «وحدت جبهه‌ها و میادین» به‌شمار می‌رود.

عزالدین همچنین تداوم عملیات شهادت طلبانه را نشانگر پویایی و آمادگی فلسطینی‌ها برای مقابله با اشغالگران و پاسخ به تجاوزات مداوم آنها در هر مکانی دانست.

این در حالی است که «محمد البریم»، رئیس دفتر رسانه‌ای کمیته‌های مقاومت هم با تبریک این عملیات قهرمانانه در قدس اشغالی، آن را واکنش مستقیم به جنایات دشمن صهیونیستی و جنایاتش در نوار غزه، نابلس، جنین و هر وجب از خاک فلسطین برشمرد. او همچنین این عملیات را ضربه به تشکیلات امنیتی نظامی رژیم صهیونیستی دانست.

سخنگوی کمیته‌های مقاومت همچنین تأکید کرد: عملیات قهرمانانه قدس پیامی به دشمن مبنی بر این است که ملت و مقاومت فلسطین در مسیر مبارزه کوتاه نخواهند آمد.


شبکه خبری الجزیره
نظرات

نظر شما

: : :
بانک گردشگری

پیکاپ سایپا

مدیران خودرو

آگهی تبلیغاتی

آگهی تبلیغاتی

هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.