آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 102485
تاریخ انتشار :
چارچوب هماهنگی: هیچ جناحی نمی تواند اراده ملت عراق را مصادره کند

چارچوب هماهنگی: هیچ جناحی نمی تواند اراده ملت عراق را مصادره کند

چارچوب هماهنگی عراق طی بیانیه ای اعلام کرد که تنها راه حل مشکلات عراق گفتگو و تفاهم است و هیچ جناحی نمی تواند اراده ملت عراق را تحت هیچ شرایطی مصادره کند.

نورنیوز - گروه بین‌الملل: چارچوب هماهنگی شیعی، طی بیانیه‌ای از همه گروه‌های عراقی که از دولت و نهادهای آن دفاع کردند، قدردانی و تأکید کرد که هیچ طرفی نمی‌تواند اراده ملت عراق را به هر بهانه‌ای مصادره کند.

در این بیانیه آمده است: چارچوب هماهنگی از تمام مردم عراق از گروه‌ها و اقشار مختلف اجتماعی که در بغداد، پایتخت سیاسی و در بصره قهرمان و پایتخت اقتصادی و نینوا مهد آزادی و رهایی، در مواجهه با تلاش‌ها برای لغو حکومت، در صحنه حاضر و به دفاع از دولت و نهادهای قانون اساسی آن، به ویژه قوه قضائیه پرداختند، عمیقاً قدردانی و سپاسگزاری می‌کند. چارچوب هماهنگی همبستگی خود را با اراده تظاهرکنندگان مبنی بر یک زندگی آزاد و شرافتمندانه و ایجاد یک دولت ملی است، اعلام می‌کند.

چارچوب هماهنگی در بیانیه خود آورده است: ما به ملت عراق متعهد می‌شویم که برای رسیدن به خواسته‌هایشان سخت و مستمر تلاش کنیم و تا زمانی که این اهداف کلان ملی به امیدها، آرزوها و جاه‌طلبی‌های این مردم در برابری و عدالت اجتماعی پیوند خورده باشد، عدول نخواهیم کرد. از همه مهمتر اینکه این کشور فقط از طریق گفتگو و تفاهم بین همه فرزندانش اداره می‌شود و هیچ طرفی نمی‌تواند اراده همه را تحت هیچ شرایطی مصادره کند. از صبر، تعهد، تلاش فراوان و حضور فعال شما که ثابت کردید که عراق کشور تمدن، ارزش‌ها، تنوع و وحدت ملی است، سپاسگزارم. همچنین از کمیته سازماندهی، کمیته‌های فرعی آن و رسانه‌ها که همگی برای نشان دادن تصویر زیبای تظاهرات شما همکاری کردند، تشکر و قدردانی می‌کنیم. ما همیشه در همه عرصه‌ها و موقعیت‌ها با شما خواهیم بود.


خبری المعلومه
نظرات

نظر شما

: : :
بانک گردشگری

پیکاپ سایپا

مدیران خودرو

آگهی تبلیغاتی

آگهی تبلیغاتی

هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.