آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 102339
تاریخ انتشار :
رهبر انصارالله یمن: باید مانند امام حسین (ع) در مقابل دشمن ایستادگی کنیم

رهبر انصارالله یمن: باید مانند امام حسین (ع) در مقابل دشمن ایستادگی کنیم

سید عبدالملک الحوثی ضمن تسلیت عاشورای حسینی اظهار کرد: دین مشترک ما، اسلام، ما را بر آن می‌دارد که مانند امام حسین (ع) در مقابل دشمن ایستادگی کنیم.

نورنیوز - گروه بین‌الملل: سید عبدالملک الحوثی طی سخنانی به مناسبت روز عاشورا گفت: کینه آمریکایی‌ها و و اسرائیلی‌ها از ما به دلیل استقلال و دنباله‌رو نبودن ملت ماست، دشمنان درپی به انحراف کشیدن امت ما هستند تا آن را مطیع و فرمانبردار خود کنند.

او ادامه داد: برخی علمای فاسد به دنبال توجیه عادی سازی روابط با «اسرائیل» و وابستگی علنی و آشکار به آمریکا هستند و می‌خواهند برای آن توجیه مذهبی و دینی بتراشند.

الحوثی ادامه داد: دشمنان به دنبال به زانودرآوردن ما و به زیر سلطه درآوردن ما و به دست گرفتن سرنوشت مان هستند. لذا برای رسیدن به این هدف در پی تخریب  و تحریف مفاهیم دینی وگمراه کردن ملت و ازمیان برداشتن موانع سلطه خویش هستند.

او تأکید کرد: آمریکا  و اسرائیل می‌خواهند ملت را در تمام عرصه‌های زندگی از راه حق منحرف کنند. رویکرد آنها رویکردی شیطانی است که می‌خواهد تمام بشریت و در رأس همه جهان اسلام را به تباهی بکشد.

رهبر جنبش انصارالله یمن تصریح کرد: آمریکا و صهیونیست‌ها با دسیسه چینی و توطئه علیه جهان اسلام، اقدام به فتنه انگیزی می‌کنند، آنها در واقع دین و زندگی ملت ما را در تمام برنامه‌های خود هدف گرفته‌اند.

الحوثی ضمن تسلیت عاشورای حسینی گفت: دین مشترک ما، اسلام، ما را بر آن می‌دارد که مانند امام حسین (ع) در مقابل دشمن ایستادگی کنیم.


المسیره یمن
نظرات

نظر شما

: : :
بانک گردشگری

پیکاپ سایپا

مدیران خودرو

آگهی تبلیغاتی

آگهی تبلیغاتی

هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.