مدیران خودرو

شناسه خبر : 101984
تاریخ انتشار :
پاکستان: رژیم صهیونیستی عامل ناامنی در خاورمیانه است

پاکستان: رژیم صهیونیستی عامل ناامنی در خاورمیانه است

به‌رغم تلاش کشور‌ها و رسانه‌های غربی برای عادی سازی روابط پاکستان و رژیم صهیونیستی، نماینده ویژه پاکستان در سازمان ملل موضع صریح این کشور مبنی بر مخالفت با اشغالگری‌ها و جنایات رژیم صهیونسیتی را اعلام کرد.

نورنیوز - گروه بین‌الملل: نماینده ویژه پاکستان در سازمان ملل در سخنانی تداوم اشغالگری و جنایات رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های فلسطینی را عامل اصلی ناامنی و بی‌ثباتی در خاورمیانه توصیف کرد.

«منیر اکرم»، نماینده پاکستان در نشست علنی سازمان ملل گفت: اشغالگری و جنایات اسرائیل در فلسطین علت اصلی بی‌ثباتی، تنش و درگیری در کل خاورمیانه است.

او با محکوم کردن ادامه کشتار غیرنظامیان فلسطینی و تخریب منازل آنها و قتل روزنامه‌نگاران افزود: شورای امنیت سازمان ملل باید به طور موثر به مسئله فلسطین به عنوان اولین و فوری‌ترین اولویت در راستای ایجاد صلح و ثبات در خاورمیانه رسیدگی کند.

نماینده پاکستان تأکید کرد: ایجاد یک کشور مستقل، پیوسته و پایدار به نام «فلسطین» به پایتختی «قدس شریف» براساس مرز‌های تعیین شده قبل از ۱۹۶۷ تنها راه‌حل این مسئله حیاتی است.

بنابراین گزارش، به‌رغم تلاش کشور‌ها و رسانه‌های غربی برای عادی سازی روابط پاکستان و رژیم صهیونیستی، اما دولت و مردم این کشور بار‌ها موضع صریح خود را مبنی بر مخالفت با اشغالگری‌ها و جنایات رژیم صهیونسیتی را اعلام کرده‌اند.


رادیو پاکستان
نظرات

نظر شما

: : :
بانک گردشگری

پیکاپ سایپا

مدیران خودرو

آگهی تبلیغاتی

آگهی تبلیغاتی

هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.