مدیران خودرو

شناسه خبر : 101683
تاریخ انتشار :
رئیس‌جمهور: حاکمیت ملی سوریه باید مورد احترام قرار گیرد
در دیدار با وزیر خارجه سوریه؛

رئیس‌جمهور: حاکمیت ملی سوریه باید مورد احترام قرار گیرد

آیت‌الله رئیسی با تأکید بر لزوم رفع نگرانی برخی کشورها افزود: لازم است ارتش سوریه بر همه مرزهای این کشور تسلط داشته و حاکمیت ملی سوریه نیز مورد احترام باشد.

نورنیوز -گروه بین‌الملل: آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی روز چهارشنبه در دیدار با فیصل مقداد، وزیر خارجه سوریه با آرزوی موفقیت و بهروزی برای دولت و ملت سوریه، گفت: مطمئن هستم آینده به نفع مردم این کشور خواهد بود و صبر و مقاومت ملت سوریه، ‌باعث روشن بودن آینده این کشور و منطقه می شود.

رئیس جمهور با تقدیر از گزارش مبسوط وزیر خارجه سوریه تأکید کرد: همانطور که رهبر انقلاب فرمودند آمریکایی‌ها باید از سوریه خارج شوند. خروج آمریکا از شرق فرات و کل منطقه، راه حل اساسی و ریشه ای بحران های غرب آسیا است.

 رئیسی با تأکید بر لزوم رفع نگرانی برخی کشورها افزود: لازم است ارتش سوریه بر همه مرزهای این کشور تسلط داشته و حاکمیت ملی سوریه نیز مورد احترام باشد بی توجهی به این موضوعات، باعث بروز مخاطرات مختلفی می شود.

فیصل مقداد نیز در این دیدار ضمن ابلاغ سلام بشار اسد، رئیس جمهور سوریه به آیت‌الله رئیسی گزارشی از اوضاع کنونی سیاسی و امنیتی این کشور ارائه کرد.

مقداد به اراده کشورش برای حل مسائل و مشکلات سوریه اشاره کرد و افزود: ابتکارهای سیاسی و دیپلماتیکی مختلفی را جهت نیل به این اهداف در دستور کار داریم.

وزیر خارجه سوریه با قدردانی از برگزاری نشست آستانه در کشورمان و ابراز خرسندی از دستاوردهای این نشست، ‌گفت: نظرات رئیس جمهور ایران و رهبر معظم انقلاب نشان‌دهنده هم‌پیمانی بین تهران و دمشق است.


ایرنا
نظرات

نظر شما

: : :
بانک گردشگری

پیکاپ سایپا

مدیران خودرو

آگهی تبلیغاتی

آگهی تبلیغاتی

هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.