آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 100413
تاریخ انتشار :
دمای هوا تا 2 درجه کاهش خواهد داشت

دمای هوا تا 2 درجه کاهش خواهد داشت

کارشناس سازمان هواشناسی گفت که از امروز تا 2 درجه از دمای هوا کاسته خواهد شد، اما ماندگاری هوای گرم در کشور وجود خواهد داشت.

نورنیوزـگروه جامعه: «کبری رفیعی» درباره وضعیت آب و هوا اظهار داشت: آسمان تهران امروز صاف و همراه با وزش باد خواهد بود. بیشینه دما در پایتخت نسبت به  روز گذشته سه درجه کاهشی است و دما از ۴۰ درجه به به ۳۶ درجه بالای صفر رسید.

به گفته وی، در اوایل امشب مجدد تداوم بارش‌ها را در بخش‌هایی از هرمزگان، جنوب استان کرمان و جنوب شرق استان فارس شاهد خواهیم بود که در برخی از مناطق این بارش‌ها همراه با وزش باد شدید موقتی خواهد بود. 

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از روز جمعه مجدد مناطق جنوب شرق سیستان و بلوچستان و روزهای شنبه و یکشنبه بخش‌هایی از سیستان و بلوچستان و هرمزگان رگبار باران و رعد و برق را تجربه خواهند کرد.

وی ادامه‌داد: وزش باد شدید موقتی که گاهی همراه با خیزش گرد و خاک است را در این مناطق پیش‌بینی می‌کنیم که این شرایط در مناطق مستعد همراه با بارش تگرگ خواهد بود.

کارشناس سازمان هواشناسی بیان‌داشت: در پنج روز آینده در بخش‌هایی از شرق، شمال شرق، جنوب،‌ جنوب شرق، مرکز و دامنه‌های جنوبی البرز وزش باد شدید را شاهد خواهیم بود که در مناطق مستعد با خیزش گرد و خاک همراه است.

وی افزود: برای سه روز آتی نیز احتمال انتقال گرد و خاک از عراق به مناطق جنوبی،‌ غربی و جنوب غربی کشور وجود دارد.


ایرنا
نظرات

نظر شما

: : :
بانک گردشگری

پیکاپ سایپا

مدیران خودرو

آگهی تبلیغاتی

آگهی تبلیغاتی

هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.