نورنیوز

www.NourNews.ir

شناسه خبر : 97960 جمعه 20 خرداد 1401 17:13

11 نفر از اعضای گروهک منافقین در درگیری با پلیس سوئد دستگیر شدند

در حالی که از روز گذشته یک نمایشگاه کوچک از سابقه جنایات منافقین شهر استکهلم سوئد برگزار شد، 11 نفر از اعضای گروهک تروریستی منافقین در جریان درگیری با پلیس این کشور دستگیر شدند.

نورنیوز -گروه بین‌الملل: در حالی که از روز گذشته یک نمایشگاه کوچک از سابقه جنایات منافقین شهر استکهلم سوئد برگزار شده است، ۱۱ نفر از اعضای گروهک تروریستی منافقین در جریان درگیری با پلیس این کشور دستگیر شدند.

 ماجرا از آن جا شروع شد که جمعی از ایرانیان مقیم سوئد با اخذ تمام مجوزهای قانونی، نمایشگاهی از تصاویر و اسناد جنایات فجیع گروهک تروریستی منافقین در ایران را در برابر دادگاه نمایشی حمید نوری برگزار کردند که با اقدامات شبه تروریستی منافقین روبرو شد.

از روز گذشته عده‌ای از اعضای گروهک تروریستی منافقین با حضور روبروی این نمایشگاه، تلاش کردند با حمله به آن، آثار جنایت‌های داعش‌گونه هم گروهکی‌های خود را از بین ببرند.

در جریان حمله به این نمایشگاه، خبرنگار و تصویربردار شبکه بین‌المللی «پرس تی وی» هم که برای پوشش نمایشگاه در صحنه حاضر بودند مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفتند و مجموع این اقدامات به نحوی بود که پلیس سوئد به واسطه ایجاد تشنج در شهر استکهلم وارد میدان شده و به منظور ایجاد نظم با منافقین درگیر شد.

در جریان این درگیری‌ها، یازده نفر از اعضای منافقین که سلاح سرد و چاقو حمل می‌کردند بازداشت شدند.

منافقین از چندی پیش با حمایت‌های دستگاه قضایی و سرویس امنیتی سوئد در جریان برگزاری یک دادگاه نمایشی برای حمید نوری که مدعی هستند مدتی زندان بان آنها بوده فعال هستند و اقدامات غیرقانونی گسترده‌ای را در خاک سوئد انجام داده‌اند، اما حالا کار به جایی رسیده که پلیس این کشور مجبور به برخورد با اعضای این گروهک تروریستی شده است.

کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2021 www.‎NourNews.ir, All rights reserved.