نورنیوز

www.NourNews.ir

شناسه خبر : 34910 شنبه 2 آذر 1398 15:23

سقف تسهیلات مسکن ملی اعلام شد

سقف تسهیلات طرح اقدام ملی موسوم به طرح مسکن ملی اعلام شد .

اخرین خبرهای ارائه شده نشان می دهد سقف تسهیلات در نظر گرفته شده برای طرح مسکن ملی  ??? میلیون تومان است  که وارد ساخت می‌شود و در نهایت به شکل فروش اقساطی به خریدار منتقل خواهد شد. نرخ سود این تسهیلات نیز ?? درصد با مدت بازپرداخت ?? ساله است که با طول دوره ساخت محاسبه می‌شود.


 در این طرح قرار است تسهیلات ?? تا ??? میلیونی به متقاضیان داده شود که در شهرهای بزرگ و کوچک رقم این تسهیلات متفاوت خواهد بود. رقم اقساط وام ?? میلیون تومانی با سود ?? درصد و بازپرداخت ?? ساله، ماهانه یک میلیون و ??? هزار تومان و تسهیلات ??? میلیون تومانی نیز با شرایط مذکور، یک میلیون و ??? هزار تومان است.


همچنین بر اساس آنچه نرم افزار محاسبه اقساط بانک عامل بخش مسکن نشان می‌دهد، افرادی که وام ??? میلیون تومانی دریافت می‌کنند، در پایان سال دوازدهم با سود ?? درصد، ??? میلیون و ??? هزار تومان باز پس می‌دهند که به عبارت دیگر، فردی که ??? میلیون تومان تسهیلات دریافت می‌کند، پس از ?? سال ?.? برابر آن را به عنوان سود به بانک مسکن بازپس خواهد داد.


آن دسته از متقاضیانی هم که وام ?? میلیون تومانی با سود ?? درصد برای ثبت‌نام در طرح مسکن ملی دریافت می‌کنند، در پایان سال دوازدهم ??? میلیون تومان به بانک مسکن بازپس خواهند داد که که ??? میلیون تومان آن، صرفا سود این تسهیلات خواهد بود.


کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2021 www.‎NourNews.ir, All rights reserved.