نورنیوز

www.NourNews.ir

شناسه خبر : 127396 پنج‌شنبه 13 بهمن 1401 21:38
پنجشنبه 13 بهمن ماه؛

نمایی از مطبوعات کشور

گزیده‌ای از مقالات روز مطبوعات کشور را اینجا بخوانید.

وطن امروز:

راز کثیف فایزر (صفحه ۷)

اعترافات ناخواسته مدیر تحقیق و توسعه بخش mRNA  فایزر، مهندسی ویروس کرونا توسط این شرکت داروسازی آمریکایی را برملا ساخت.

 جوان:

تله تل‌آویو (صفحه ۱)

وزرای دفاع باکو و تل‌آویو روز چهار شنبه به ابتکار طرف اسرائیلی با یکدیگر به صورت تلفنی گفت‌وگو کردند. هزاران صهیونیست در پوشش تاجر و مبلغ یهودی آزادانه در خاک آذربایجان به جاسوسی از این کشور می‌پردازند و هیچ‌کس تعرضی به آن‌ها نمی‌کند. بر اساس آمارها، هزاران نفر از صهیونیست‌ها در خاک آذربایجان زندگی می‌کنند و با توسعه روابط دیپلماتیک، در آینده تعداد این افراد بیشتر نیز خواهد شد.

همشهری:

خبرسازی وارونه از مصوبه خروج زنان از کشور (صفحه ۱)

صحن و سرای مجلس این هفته را با تکذیب و اصلاحیه نادر طرح‌ها و امضاهای حاشیه‌ساز برخی نمایندگان پای موضوعاتی همچون «الزام اجازه شوهر برای خروج زنان از کشور» یا «مجازات اظهارنظر افراد مشهور پیش از مقامات رسمی» پشت سر گذاشت. دامنه انعکاس برخی از این طرح‌ها منجر به مناقشات گسترده در شبکه‌های اجتماعی و نقد یکسره مجلس شد.

شرق:

زیر صفر در خیابان‌های خوی (صفحه ۱)

عصر روز چهارشنبه تجمع‌هایی در مقابل فرمانداری خوی انجام شده که نشان می‌دهد مردم برخلاف ادعای مسئولان وضعیت مناسبی از نظر دریافت خدمات ندارند.

 آرمان ملی:

دنیای دانایی ملت‌ها (صفحه۴)

ایران امروز به مسئولانی نیاز دارد که درک و شناخت مطلوبی نسبت به رَوند طبیعی حرکت جامعه داشته باشد. اگر برخی مسئولان قدرت اجبار زمان را درک کنند و متناسب با اقتضای زمان، تصمیم سازی و تصمیم گیری کنند قاعدتا مشکلات کمتری وجود خواهد داشت.

رسالت:

نقشه راه ایران قوی! (صفحه ۱، محمدکاظم انبارلویی)

روزنامه «یو‌اس‌ای‌تودی» چندی پیش نوشته بود «بزرگترین مشکل آمریکا در ایران حضور یک ابر حریف به نام آیت الله خامنه‌ای است. او نقشه راه را می‌شناسد و از همه مهمتر مردم به او اعتماد اعتقاد دارند.»

اعتماد:

فرار ۸ هزار میلیارد تومان سرمایه خرد در دو هفته اول بهمن (صفحه ۹)

در دو هفته اول بهمن ماه، بورس تهران اصلاح بیش از ۸ درصدی را در نماگرهای خود تجربه کرد و به عبارتی، بیش از ۸ هزار میلیارد تومان سرمایه‌های خرد از بازار سهام خارج شد.

کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2021 www.‎NourNews.ir, All rights reserved.