مد و لباس :ده رویداد مهم مد و لباس ایرانی- اسلامی در یک سال اخیر

به مناسبت اتمام هفته ی عفاف و حجاب، اینفوگرافی ای در رابطه با معرفی مهم ترین رویدادهای مد و لباس در سال 1398 طراحی شده است.

ده رویداد مهم مد و لباس ایرانی-اسلامی

مدو لباس

 

دو رویداد مهم مد و لباس ایرانی-اسلامی در یک سال اخیر

مد و لباس

اینفوگرافی/ به مناسبت اتمام هفته ی عفاف و حجاب، اینفوگرافی ای در رابطه با معرفی مهم ترین رویدادهای مد و لباس در سال 1398 طراحی شده است.

لینک های مرتبط با  اخرین اخبار رویداد های مرتبط با طراحی لباس و برنامه های برگزار شده در هفته ی عفاف و حجاب در سال 1398 جهت مطالعه ی متن کامل گزارش ها در ادامه آورده شده است. 

منتخبان جشنواره طراحی مد و لباس «دیبا» مشخص شدند

اختتامیه هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر

صدو مجوز راه‌اندازی هزار کارگاه سوزن‌دوزی در استان سیستان و بلوچستان

امسال هفته ی عفاف و حجاب از 15 تا 21 تیرماه می باشد. این هفته به منظور پاسداشت شهدای فاجعه مسجد گوهرشاد و سایر شهدای عفاف و پاکدامنی در ۲۱ تیر، سالروز حمله رژیم پهلوی به معترضان کشف حجاب در سال ۱۳۱۵ با شعار «میراث ایرانی، گرایش جهانی» با برنامه‌های متنوع فرهنگی برگزار می‌شود. 
 روز شنبه ۱۵ تیر «عفاف و حجاب، فریضه الهی، سیره فاطمی (س)» و یکشنبه ۱۶ تیر با نام «عفاف و حجاب، تجلی فطرت، تاج بندگی» نام‌گذاری شده است.
 دوشنبه ۱۷ تیر «عفاف و حجاب، حقوق شهروندی، احترام به قانون»، سه‌شنبه ۱۸ تیر «عفاف و حجاب، تکریم خویشتن، احترام به آزادی»، چهارشنبه ۱۹ تیر «عفاف و حجاب، اخلاق‌مداری، خانواده سالم»، پنجشنبه ۲۰ تیر «عفاف و حجاب، میراث ایرانی، گرایش جهانی» و جمعه ۲۱ تیر «عفاف و حجاب، امنیت اجتماعی، وصیت شهیدان» نام‌گذاری شده است.

لینک دانلود 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *