یک منبع مطلع:

ربایش برادران صدرالساداتی منتفی است/ احتمال اختفای اختیاری

یک منبع مطلع میگوید که احتمال ربایش برادران صدرالساداتی منتفی است.

به گزارش نورنیوز، یک منبع مطلع گفت: احتمال ربایش برادران صدرالساداتی که از روز چهارشنبه مفقود شده اند، منتفی بوده و ارزیابی نهادهای ذیربط بر اختفای اختیاری و هدفمند آنان به عنوان گزینه اصلی قابل پیگیری تاکید دارد.

بر اساس اخبار منتشر شده در شبکه های اجتماعی،  سیدروح الله صدرالساداتی عضو مجلس خبرگان به همراه سید مهدی و سید رضا صدرالساداتی و همچنین مجتبی پرگر ازبامداد چهارشنبه ۱۳ شهریور که به قصد عزیمت به فرودگاه مهراباد از قم خارج شده اند،مفقود هستند وتلفنهای همراه انان نیز خاموش است.

در این راستا روابط عمومی دادسرای ویژه روحانیت درخصوص برادران صدرالساداتی اعلام کرد: نظر به انتشار خبر بازداشت روح الله صدر الساداتی و برادرانش در فضای مجازی به اطلاع می‌ رساند هیچگونه اقدام قضایی در خصوص بازداشت مشارالهیم ازسوی دادسرا و دادگاه ویژه روحانیت صورت نگرفته است.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: انتساب و انتشار خبر مزبور موجب تعقیب کیفری خواهد بود.

دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری نیز در این خصوص اطلاعیه ای صادر کرد که در این اطلاعیه آمده است: در پی نشر اخباری مبنی بر ناپدید شدن حجت‌الاسلام والمسلمین سید روح الله صدرالساداتی؛ نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری، به اطلاع می رساند دبیرخانه این مجلس از لحظه انتشار این خبر، پیگیر موضوع بوده و همچنان در حال پیگیری می باشد. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *