در گفتگو با نورنیوز؛

امیرعبداللهیان: صحبت من درباره سوریه در رسانه های خارجی، گزینشی منتشر شد

متاسفانه برخي رسانه هاي خارجي تلاش دارند مطالب كذبي را به نقل از اين جانب و به صورت گزينشي به رييس جمهور قانوني سوريه و قهرمان مبارزه با تروريسم در اين كشور مهم منطقه نسبت دهند كه عاري از واقعيات مي باشد.

 

به گزارش نورنیوز ـ گروه سیاسی: امیرعبداللهیان در مصاحبه ای اعلام کرد که مطالب منتشره در برخی رسانه ها پیرامون پیام جمهوری اسلامی به رییس جمهور سوریه در آغاز جنگ تروریستی علیه این کشور با تمام جزییات منعکس نشده است.

متاسفانه برخی رسانه های خارجی تلاش دارند مطالب کذبی را به نقل از این جانب و به صورت گزینشی به رییس جمهور قانونی سوریه و قهرمان مبارزه با تروریسم در این کشور مهم منطقه نسبت دهند که عاری از واقعیات می باشد.

دستیار ویژه رییس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل افزود: در خلال جنگ تروریستی تحمیلی بر سوریه، همواره رهبری سوریه بر تفکیک مردم از تروریست ها تاکید نموده و رهبران تهران و سوریه با دقت بر این موضوع تمرکز داشته اند.

امیرعبداللهیان ادامه داد: متاسفانه برخی رسانه های خارجی تلاش دارند مطالب کذبی را به نقل از این جانب و به صورت گزینشی به رییس جمهور قانونی سوریه و قهرمان مبارزه با تروریسم در این کشور مهم منطقه نسبت دهند که عاری از واقعیات می باشد.

 او در پایان گفت: رهبران تهران و دمشق از ابتدای بحران تروریستی سوریه بر حمایت از «مردم» تاکید داشته اند و حفظ امنیت و حقوق مردم سوریه که همواره مورد تاکید جمهوری اسلامی ایران است، خط قرمز رییس جمهور بشار اسد نیز بوده و می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *