قیمت دلار، یورو و پوند مشخص شد

قیمت دلار در صرافی‌های بانکی امروز ۱۲ هزار و ۷۵۰ تومان، قیمت یورو ۱۴ هزار و ۶۵۰ تومان و قیمت پوند ۱۶ هزار و ۲۶۶ تومان تعیین شده است.

قیمت خرید دلار رشد کرد

 به گزارش نورنیوز، قیمت خرید و فروش انواع ارز امروز نسبت به روز کاری قبل، کاهش یافته است به نحوی که قیمت دلار در صرافی‌های بانکی و آزاد با کاهش محسوسی مورد معامله قرار می گیرد.

قیمت دلار در صرافی‌های بانکی برای فروش به مردم بدون تغییر نسبت به روز قبل ۱۲ هزار و ۷۵۰ تومان و قیمت دلار برای خرید از مردم ۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان تعیین شده است.

این درحالی است که قیمت دلار در صرافی‌های آزاد برای فروش به مردم با کاهش نسبت به دیروز ۱۲ هزار و ۸۸۰ تومان تعیین شده است.

قیمت یورو نیز در صرافی های بانکی نسبت به دیروز، ثابت بود و برای فروش به مردم با قیمت ۱۴ هزار و ۶۵۰ تومان ارزش گذاری شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۵۵۰ تومان است.

قیمت درهم امارات نیز امروز در بازار آزاد، ۳۵۳۵ تومان ارزش گذاری شده و مورد معامله قرار می گیرد؛ فعالان بازار ارز معتقدند نوسانات قیمتی درهم عامل بسیار مهمی برای قیمت دلار است.

امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۲هزار و ۳۸۲ تومان و ۵ ریال، قیمت یورو را ۱۳ هزار و ۹۶۳ تومان و ۳ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۵هزار و ۵۱۸ تومان  برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *