حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای:

بابت نعمت بزرگ ولایت و امامت انقلاب خدا را شاکرم

معاون اول قوه قضائیه گفت: خدا را شاکرم هم بابت نعمت بزرگ ولایت و امامت انقلاب و هم اینکه در این نظام ولایی ما از مدیران تکلیف مداری بهره‌مند هستیم .

بابت نعمت بزرگ ولایت و امامت انقلاب خدا را شاکرم

به گزارش نورنیوز، حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای روز سه شنبه در مراسم تکریم و معارفه معاون پشتیبانی، عمرانی و مالی قوه قضاییه گفت: امزوز که در دوران جنگ اقتصادی به سر می بریم باید زندگی ما متناسب با این دوران باشد و با استفاده از بهره برداری حداکثری از همه ظرفیت‌ها استفاده کنیم‌.

وی تاکید کرد: از ابتدای انقلاب تاکنون شیطان بزرگ علیه نیروهای مسلح و سپاه پاسداران هجمه‌های سنگین داشته و دارد زیرا این نیروهای مسلح و سپاه هستند که در مقابل تجاوز می‌ایستد و تا امروز هم ایستاده‌اند.

محسنی اژه‌ای افزود: الان که پایه‌های نظام جمهوری اسلامی استحکام یافته و الان نمی‌تواند دشمن علیه ما اقدام کند و اگر اقدام کند پاسخ می‌شنود این انتظار هست که همان هدف جمهوری اسلامی یعنی تحقق عدالت در زندگی محقق شود و انتظار از کل نظام است ولی از قوه قضائیه توقع خاصی است و در این گام دوم همه مردم نگاهشان به قوه قضائیه است.

معاون اول قوه قضاییه افزود: ما باید با انتخاب راه های میانبر در مجموعه کارهای معاونت پشتیبانی بازنگری کنیم و سایر معاونتهای قوه قضاییه نیز باید این کار را انجام دهند تا بدانیم که در زمان جنگ اقتصادی چگونه عمل کنیم.


وی ادامه داد: با توجه به اینکه دوران جنگ اقتصادی را پشت سر می‌گذاریم اما از این دوران عبور خواهیم کرد و بشارت های خوبی می دهند که این تحریم‌های ظالمانه فضا را برای اعتماد مردم به داشته ها و توانایی های خود افزایش داده است.

محسنی اژه ای افزود: در همه بخش‌ها، انضباط و نظارت لازم است ولی هر جا که مسائل مالی است دقت بیشتری لازم است. لذا این معاونت که یکی از وظایفش امور مالی است باید به این موضوع توجه کند.

معاون اول قوه قضائیه با اشاره به مساله مهم مسکن، گفت: قدم‌هایی در این زمینه برداشته شده ولی ما نبایدمأیوس شویم و باید راهکارهایی را برای بهره مند شدن همکارانمان برای مسکن برداریم تا این دغدغه پرسنل‌مان کم شود. 

وی افزود: دشمن در این شرایط ساکت ننشسته و سعی می‌کند با فشارهای زیاد بر مردم آنها را در فشار اقتصادی قرار دهد و در اقدامات بعدی نیز آن را به دردسر بیاندازد. البته خودش می‌داند که نمی‌تواند نظام را ساقط کند اما می‌تواند مشکلاتی را ایجاد کند.

محسنی اژه ای عنوان کرد: ایران چهلمین سال انقلاب خود را جشن گرفت و آنها دیدند دی ماه ۹۷ هم گذشت، جشن چهل ساله انقلاب در ایران جشن گرفته شد، مردم هم پشت نظام خود هستند و امروز شوکت و نفوذ منطقه‌ای و بین المللی ما بیشتر شده و همین موضوع هم وظیفه ما را بیشتر می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *